Iz tistih časov pa beležimo tudi nekaj neverjetnih podvigov. V letu 2008 so se z ATV motorji odpravili na srečanje motoristov v Bihać, v letu 2010 sta Dolfe in Robi z mednarodno karavano tovornjakov, terenskih vozil in motoristov v hudi vročini prečkala 4.000 km libijske puščave, Dule in Jaka pa sta v letu 2012 v soncu, dežju in snegu prečila cel alpski masiv - od Monte Carla do Dolomitov.
Tokrat so se ATV – motoristi 21. in 22. maja 2016 zbrali v Zavodu Ars Viva v Loški dolini, ki ga vodi naš član tetraplegik Benjamin Žnidaršič. Prvi del srečanje so izkoristili za druženje in izmenjavo izkušenj v katerem je beseda tekla predvsem o motorjih, drugi del pa za panoramsko vožnjo po slikoviti Loški dolini.
V izredno lepem in nadvse primernem vremenu so se iz Podcerkve po gozdnih cestah in poteh preko naselja Otok pripeljali na Cerkniško jezero. Pot so nadaljevali do koče na 1.144 metrov visoki gori Slivnici, kjer domujejo znamenite cerkniške "coprnice" z Uršulo na čelu, po krajšem postanku in prelepemu razgledu na dolino pa so se ATV-ejevci podali proti Bloškemu jezeru, kjer so se nekoliko okrepčali, za tem pa jih je pot vodila po barviti Bloški planoti Do Nove Štifte preko Racne gore nazaj do Loške doline. Prevozili so več kot 120 km.
Naše motoriste je nagovoril župan Loške doline Janez Komidar, v letnem gledališču Zavoda Ars Viva so prisluhnili koncertu godbe Kovinoplastike Lož in si ogledali tudi samostojno razstavo našega slikarja Željka Vertlja, ki so jo v galeriji Štala odprli ob tej priložnosti. Srečanje je podprlo podjetje »SBA d.o.o.« iz Grosuplja, dogodku pa so pozornost posvetili tudi mediji. Organizacijske niti so bile v rokah Adolfa Košmrla, naslednje srečanje pa »atevejevci« načrtujejo avgusta v Semiču.
OŽIVILI DEJAVNOST ATV MOTORISTOV
Novice Splošno

Novice Splošno
TRADICIONALNO DRUŽENJE ČLANIC ŽENSKE SEKCIJE V SEMIČU

Novice Splošno
SKUPAJ ZA VKLJUČUJOČO DRUŽBO

Novice Splošno
TRADICIONALNA LIKOVNA DELAVNICA NA DOLENJSKEM

Novice Splošno
EKIPNO TEKMOVANJE V KEGLJANJU – 18. RTŠ

Novice Splošno
LIKOVNA KOLONIJA »VINSKA VIGRED 2025« V SEMIČU

Novice Splošno
ENA SREBRNA IN DVE BRONASTI MEDALJI ZA SLOVENIJO

Novice Splošno
OGLED PREDSTAVE MANON LESCAUT V SNG OPERI IN BALET LJUBLJANA

Novice Splošno
ZBOR ČLANOV DRUŠTVA

Novice Splošno
KLICNI CENTER O DOLGOTRAJNI OSKRBI

Novice Splošno
SLIKARSKA RAZSTAVA »POGLED SKOZI PRIZMO PARAPLEGIKOV« V KULTURNEM CENTRU SEMIČ.
Novice Splošno
1. KROG EKIPNE ATLETSKE LIGE ZPS ORMEGA MM

Novice Splošno
NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V KEGLJANJU SENKA IVANIŠEVIČ TRETJA

Novice Splošno
POKAL TONETA POGAČNIKA OSVOJILA NAŠA EKIPA

Novice Splošno
INFO TOČKA V MAJU NA URI SOČA

Novice Splošno
4. KOLO ŠAHOVSKE LIGE ZPS GRADEX IN 30. MEMORIAL JOŽETA RADEJA

Novice Splošno
VABILO NA OGLED TEKEM POGAČNIKOVEGA MEMORIALA

Novice Splošno
SREČANJE S SOCIALNIM POVERJENIKOM ADOLFOM KOŠMRLOM

Novice Splošno
POGOVORNA DELAVNICA – KOMUNIKACIJA IN SPORAZUMEVANJE

Novice Splošno
NASLOV DRŽAVNIH PRVAKOV JE OSVOJILA NAŠA EKIPA DP-LJ 1

Novice Splošno

