PRVO DRŽAVNO PRVENSTVO V CURLINGU

Novice Foto

Zveza za šport invalidov Slovenije-POK je v sodelovanju s Curling zvezo Slovenije 17. marca 2014 pripravilo prvo državno prvenstvo v curlingu na invalidskih vozički.

Prvenstvo je potekalo v Ledeni dvorani v Zalogu. V izločilnih tekmah ter tekmah za prvo in tretje mesto so se pomerile štiri ekipe.
Prvo mesto je osvojila prva ekipa Društva paraplegikov ljubljanske pokrajine v postavi Mojca Burger, Milan Zlobko, Žiga Bajde in Žerovnik Robert. Druga je bila ekipa BASKET (Tanja Cerkvenik, Milan Slapničar, Jože Berčon in Slobodan Banjac), tretja druga ekipa Društva paraplegikov ljubljanske pokrajine (Davorin Kopše, Joc Klemen, Živa Hribar in Jana Ferjan) četrta pa ekipa Mix, (Štefan Glavan, Jure Tabernik, Primož Jeralič in Slavko Ivančič).

Foto galerije