Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/A-novice-12/biloboard1.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/A-novice-12/biloboard1.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/A-novice-12/biloboard.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/A-novice-12/biloboard.jpg'

Predstava je doslej požela velik uspehZadnja predstavitev v Cankarjevem dom uPri Društvu študentov invalidov Slovenije so že leta 2008 pod strokovnim vodstvom igralke Maje Martine Merljak in Branka Djurića ustvarili multimedijski projekt z naslovom: »Vse kar ste želeli vedeti o nas, pa niste nikoli vprašati«. O glavni ideji in namenu projekta že sam naslov veliko pove. Je mozaik realnih zgodb nastopajočih, pri katerem sodeluje paleta največjih slovenskih umetnikov: Jernej Kuntner, Marko Mandić, Jure Ivanušič, Rok Kunaver in mnogi drugi. Do sedaj je predstava požela veliko pohval ter bila uvrščena v spremljevalni program 43. Borštnikovega srečanja. Toda projekt ni povsem zaključen, saj 18. oktobra 2012 ob 19. uri v Linhartovi dvorani pripravljajo še zadnjo predstavitev. Ob tej priložnosti bodo obeležili tudi 15. obletnico delovanja Društva študentov invalidov Slovenije in ustanovitev Zavoda OdtiZ, ki je odraz samoiniciativnosti članov društva. V predstavi nastopa tudi član našega društva Lutfi Abdullahu. Pridite – ne bo vam žal!

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook