Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/banerji-napovedmik/logo-dplj.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/banerji-napovedmik/logo-dplj.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/banerji-napovedmik/logo-voluntariat.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/banerji-napovedmik/logo-voluntariat.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/banerji-napovedmik/logo-zps.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/banerji-napovedmik/logo-zps.jpg'

DP ljubljanske pokrajineZavod voluntariatDruštvo paraplegikov ljubljanske pokrajine bo med 21. in 28. avgustom v Semiču organiziralo že ''IX. tabor mladih paraplegikov in tetraplegikov. Tokrat jih bodo v Domu paraplegikov, kjer bo tabor potekal, spremljali prostovoljci iz Taiwana, Nizozemske, Češke in JAR. Nudili jim bodo laično pomoč in jim pripravili kakšne jedi, ki so značilne za njihove dežele, mladi paraplegiki in tetraplegiki pa jim bodo predstavili življenje ljudi s poškodbo hrbtenjače. Prostovoljce bo tudi tokrat priskrbel Zavod Voluntariat.

Zveza paraplegikov SlovenijeKer je to delovni tabor bodo prijeli tudi za kakšno delo, odšli na izlet, v prostem času pa igrali družabne igre. Pogovori bodo potekali v angleškem jeziku, zato bodo vsi skupaj izkoristili priložnost in se v tem jeziku tudi nekoliko izpopolnili. Skratka, en teden brezplačnih aktivnih počitnic za vse mlade člane iz vseh devetih pokrajinskih društev ZPS s tujimi prostovoljci. Tabor bo podprla Zveza paraplegikov Slovenje. Oglasite se, vsak je dobrodošel - dlj.paraplegik@guest.arnes.si

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook