Pravljico je predstavil Boris KonanenkoJoj kako velika usta!FOTOGRAFIJE - V prostorih našega društva je 18. decembra 17 otrok in njihovih staršev, ki so naši člani, nestrpno pričakovalo Božička. Pred njegovim prihodom so radovedno spremljali zelo poučno lutkovno predstavo - Zobozdravnik Borut in zobna miška, ki govori o pravilnem čiščenju zob in zobozdravniku. Odigral jo je lutkar, animator, pisec zgodb, glasbenik in pravljičar Boris Kononenko iz gledališča Mladi maj. Joj, ko bi videli s kakšnim zanimanjem in komentarji so mladi nadebudneži spremljali pravljico.

Malčki so se v igrico, v kateri so tudi sami sodelovali, tako vživili, da so na Božička kar malce pozabili. Toda po igrici je veselo pričakovanje spet naraslo in končno so z glasnim petjem Božička le priklicali. Prav za vsakega je imel lepo zavito darilo. In vsakega posebej je poklical k sebi, se z njim malo pogovoril, postavil kakšno uganko, nato pa izročil tako težko pričakovan paket. Sledilo je slovo in Božičkova obljuba, da jih prihodnje leto zopet obišče. Vendar le pod pogojem, da bodo PRIDNI !!!

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook