Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/izziv/Izziv-21.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/izziv/Izziv-21.jpg'

Izziv-21Naše priljubljeno glasilo IZZIV je spet obsežno. Številne prispevke in zanimive fotografije lahko prebirate kar na dvainosemdesetih straneh. Še dobro, da so prazniki pred nami in bomo za branje imeli nekoliko več časa. In kaj vse je urednica Mirjam Kanalec strnila v tokratno novoletno številko. Kliknite TUKAJ in odprlo se vam bo zanimivo branje. Našli boste skoraj vse iz dejavnosti društva in našega življenja.

Ne bomo vam vsega naštevali, glasilo je enostavno vredno prelistati, prebrati prispevke in si ogledati fotografije. Čeprav opisujemo dogodke od poletja naprej, za nas niso »zastareli,« saj jih še enkrat podoživljamo.

V glasilu so tudi prispevki zunanjih dopisnikov in intervjuji nekaterih županov. No, vseeno pa bi vas radi opozorili na prispevke o naših obiskih na osnovnih šolah in gimnazijah, kjer se s preventivnim programom »Različnost je zakon,« predstavljamo učencem in njihovim učiteljem. Menimo, da so te predstavitve na katerih učence opozarjamo na številne vzroke in pasti, ki so nas pripeljali na invalidski voziček, zelo pomembne. Še posebej pa so zanimiva mnenja učencev. Preberite in se prepričajte!

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook