volitve-mDruštvo paraplegikov ljubljanske pokrajine se pridružuje čestitkam županom, ki so bili v občinah ljubljanske pokrajine izvoljeni v drugem krogu - Borovnica - Andrej Ocepek, Cerknica - Marko Rupar, Dobrova-Polhov Gradec - Franc Setnikar, Dol pri Ljubljani Primož Zupančič, Domžale - Toni Dragar, Grosuplje - Peter Verlič, Horjul - Janko Jazbec, Ig - Janez Cimperman, Ivančna Gorica - Dušan Strnad, Kamnik - Marjan Šarec, Kočevje - Vladimir Prebilič, Loška dolina - Janez Komidar, Logatec - Berto Menard, Ribnica - Jože Levstek, Škofljica - Ivan Jordan, Trbovlje - Vili Treven, Trzin - Anton Peršak, Vodice - Aco Franc Šuštar, Vrhnika - Stojan Jakin.

Ob tej priložnosti bi se tistim županom, s katerimi smo v prejšnjem mandatnem obdobju sodelovali, radi zahvalili za njihovo podporo, z novimi bi pa radi navezali dobre in pristne odnose.

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook