OBISKALI STA NAS PREDSTAVNICI MERCATORJA

Obisk predstavnikov MercatorjaV društvenih prostorih sta nas 27. junija 2018 obiskali predstavnici Mercatorja - Mateja Suljič in Breda Sivec. Pogovarjali smo se o naši, že skoraj dvajsetletni aktivni podpori »najboljšega soseda,« kjer sodelujemo predvsem na področju športa invalidov. Mercator je namreč glavni sponzor naše košarkarske ekipe, ki nosi ime DP Ljubljana Mercator.Predsednica društva Mirjam Kanalec in podpredsednica Mojca Burger

Moj najboljši sosedsta gostjama predstavili posebne socialne programe in delovanje društva, katerih pomemben del je tudi ohranjevanje zdravja in šport paraplegikov in tetraplegikov. Sodelovala sta tudi športni referent društva Robert Žerovnik in predstavnik naše košarkarske ekipe Borut Sever. Seveda smo govorili tudi o košarki na vozičkih in jima pokazali specialni košarkarski voziček in tudi dres z napisom Mercator. Ob zahvali smo izrazili željo o nadaljevanju sodelovanja, zgodbo o podpori invalidskega športa pa bosta objavili tudi v njihovem glasilu.

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
SI 92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook