V PRIJETNEM OKOLJU OŠ LUISA ADAMIČA V GROSUPLJU

"Različnost je zakon!" na OŠ Luisa Adamiča v GrosupljemFOTOGRAFIJE - V okviru Tedna otroka, ki je letos potekal od 5. do 11. oktobra, je Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine v OŠ Luisa Adamiča v Grosuplju poskrbelo, da je bil dopoldan pester in poučen. Letošnja vsebinska usmeritev je bila - »Nekaj ti moram povedati«. Dobro komuniciranje med ljudmi je namreč pomembno v vseh življenjskih obdobjih, učimo pa se ga že zelo zgodaj.
Predstavitvi je prisluhnilo 400 učencevPredstavitvi je prisluhnilo 400 učencev9. oktobra smo projekt »Različnost je zakon« predstavili učencem od 6. do 9. razreda in res smo jim veliko povedali. Kar 400 učencev je v avli šole prisluhnilo Mirjam in Ninu, ki sta jim s projekcijo fotografij predstavila poslanstvo društva in jih opozorila na vzroke, ki so botrovali naši poškodbi hrbtenjače. Predvsem pa na prometne nesreče, ki prednjačijo pred vsemi drugimi vzroki.
Slogan – »Nekaj ti moram povedati!« sta izkoristila za izpoved osebnih življenjskih zgodb. Predstavitvi so učenci in njihovi učitelji z velikim zanimanjem prisluhnili in prepričani smo, da so dobili dober poduk

 

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
SI 92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook