Predstavitev na OŠ v Starem trguPredstavitev športaFOTOGRAFIJE - Po predstavitvi projekta »Različnost je zakon« na Blokah smo se s projektom 12. decembra predstavili tudi na OŠ heroja Janeza Hribarja v Starem trgu pri Ložu. Naš projekt smo predstavili učencem in učiteljem šestega A in B razreda.

Predstavitev poslanstva društva in vseh vzrokov, ki so nas pripeljali na invalidski voziček sta predstavila Rok in Jože, v nadaljevanju pa naše življenje po poškodbi še Marino Popovič in Benjamin Žnidaršič. Marino je predstavil šport in športne aktivnosti, Beno pa kulturo in naše interesne dejavnosti.
V športni dvorani so se učenci usedli na košarkarski športni voziček in skušali doseči koš, na likovni delavnici pa ob inštrukcijah slikarja Benjamina s čopičem v ustih narediti osnovne slikarske poteze. Košarko na invalidskih vozičkih so demonstrirali Haris, Andro in Elvis.
Slikanje z usti

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.

Društvo paraplegikov
ljubljanske pokrajine
Dunajska cesta 188 - 1000 Ljubljana

Telefon: +386 (01) 569-11-23
Telefaks: +386 (01) 569-11-24
GSM: 041 649-806 - 051 649-806

E-pošta: dlj.paraplegik@guest.arnes.si
Splet: www.drustvo-para-lj.si

Transakcijski račun:
SI56 6100 0001 8731 144

Davčna številka:
92039456

Twitter YouTube QR koda
mt_ignore Facebook