NAŠA REPREZENTANCA NA CURLING TURNIRJU V PRAGI
Slovenska curling reprezentancaFOTOGRAFIJE - Slovenska curling reprezentanca, ki jo sestavljajo igralci našega društva (Mojca Burger, Robert Žerovnik, Milan Zlobko, Žiga Bajde in Živa Hribar je na močnem mednarodnem turnirju v Pragi zasedla 11. mesto. Naslov prvaka so osvojili Norvežani.
Rezultati tekem: Slovenija – Češka 2:14, Slovenija – Norveška 1:13, Slovenija – Švedska 0:10, Slovenija – Danska 4:8, Slovenija – Italija 6:4
Vodja odprave in selektor Gregor Verbinc pravi, da je s igro naših tekmovalcev zadovoljen. Z žrebom smo imeli nekoliko smole, saj smo bili v težki predtekmovalni skupini z Norvežani in Švedi, ki bodo igrali v Sočiju na paraolimpijskih igrah. Povemo naj, da naša mlada reprezentanca curling igra šele tretjo sezono in da je bila prvikrat na takem turnirju.

Logotip Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine je bilo ustanovljeno 5. decembra 1978 in združuje skoraj tretjino vseh slovenskih paraplegikov in tetraplegikov.
Namen in cilj društva je prostovoljno in neodvisno združevanje paraplegikov in tetraplegikov zaradi ugotavljanja in zadovoljevanja njihovih posebnih potreb ter zastopanja njihovih interesov.